top of page

Щодо проведення онлайн семінарів


Благодійним фондом «Живи Україно!» буде проведено: з 8 по 10 лютого, з 2 по 4 березня та з 5 по 7 квітня 2022 року онлайн семінари за темою: «Духовно- моральне виховання дітей та молоді у закладах загальної середньої освіти на засадах християнських цінностей». Цільова аудиторія: директори, заступники директорів, педагоги закладів загальної середньої освіти.

Реєстрація за анкетою, розміщеною на сайті благодійного фонду "Живи, Україно!" за посиланням http://liveukraine.com.ua/seminar.

Програмою семінарів передбачено висвітлення таких питань: духовне виховання дітей дошкільного віку на засадах християнських цінностей; вивчення курсів духовно-морального спрямування в закладах загальної середньої освіти; спрямованість професійної діяльності вчителя предметів духовно-морального спрямування на зміцнення здоров’я сучасних школярів, християнські цінності в медійному просторі тощо.

За результатами триденного семінару зареєстровані учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Участь у семінарі безкоштовна.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page