top of page

Чирлідинг – практичні кейси для роботи в НУШ

Занурення в світ чирлідингу, неперевершений семінар у Чернівцях!!!


Минулого тижня місто Чернівці стало епіцентром захоплення чирлідингом завдяки семінару, що відбувся 17 травня для вчителів фізичної культури. Професіонали цього видовищьного виду спорту об’єдналися, щоб поділитися своїм досвідом та навчити майбутніх регіональних тьюторів.


Опановували один із модулів НУШ. Експерт Андрій Боляк відкрив секрети успішних стратегій та ділився своїм досвідом, щоб кожен учасник міг покращити даний вид.

Цей семінар — це унікальна можливість для всіх, хто прагне покращити свою майстерність у чирлідингу,  ми отримали величезний досвід та натхнення, яке будемо використовувати на наших майбутніх виступах.


Захоплення та енергія, що панували на цьому заході, не можуть бути переоцінені. Учасники залишилися в захваті від навчання та спілкування з професіоналами такого видовищьного виду спорту, як чирлідинг і не менш захоплюючого – петанку. Майбутні тьютори наповнені новими знаннями та впевненістю, готові підкорювати нові висоти.

Щиро дякуємо організаторам, родині Боляк, учасникам за настрій, професіоналізм, атмосферу, спілкування, чудову моживість розширити знання.

Дякуємо тим, завдяки кому ми, маємо таку можливість.
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page