top of page

Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи


Цифрові компетентності – це базова річ, без якої неможливо уявити ефективну роботу сучасного вчителя. Саме цифрова компетентність, як ключова категорія посідає сьогодні центральну роль у загалі професійних якостей вчителя. Необхідність володіння цифровою компетентністю вчителем є сьогодні особистою, професійною потребою та викликом в умовах швидкого розвитку технологій.

Протягом шести місяців педагоги закладів загальної середньої освіти підвищували свою цифрову компетентність на заняттях педагогічної майстерні «Цифрові інструменти формувального оцінювання», спікером якої була консультант ЦПРПП Інна Терлецька.

На останньому занятті учасники заходу ознайомилися з інтерактивною платформою Interacty. Інна Терлецька ознайомила вчителів з перевагами та функціональними можливостями створення власного унікального інтерактивного контенту за допомогою даного веб-ресурсу. Під час практичної частини учасники побачили приклади використання різних технік формувального оцінювання в учнів Нової української школи за допомогою платформи Interacty.

По завершенню педагогічної майстерні «Цифрові інструменти формувального оцінювання» учасники отримали сертифікати та висловили свої враження та побажання на спільній дошці Padlet.Opmerkingen


Opmerkingen zijn uitgezet.
bottom of page