top of page

Цикл тренінгів «Формування сприятливого психологічного клімату в учнівському колективі»


Творчо, результативно та інтерактивно пройшов тренінг для фахівців психологічної служби та педагогів «Формування сприятливого психологічного клімату в учнівському колективі».

28 лютого 2024 року на базі Чернівецького ліцею № 17 «Успіх» Чернівецької міської ради психологи «Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників» Чернівецької міської ради Оксана Дмитрюк, Наталія Матейчук та практичний психолог Чернівецького ліцею №17 «Успіх» провели друге тренінгове заняття навчального курсу.

У ході тренінгу учасники ознайомилися із поняттям згуртованості, видами та значенням згуртованості, завданнями кожного етапу розвитку групи, із роллю педагога у формуванні згуртованості класного колективу, розробили рекомендації для педагогів щодо формування згуртованості групи і підтримання позитивного мікроклімату у класі, відпрацювали навички роботи в команді.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради вдячний адміністрації Чернівецького ліцею № 17 «Успіх» Чернівецької міської ради за гостинність, допомогу в організації та проведенні тренінгу.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page