top of page

Формула ∞ бажання вчитися


Сучасна освіта базується на принципах дитиноцентризму – орієнтації на потреби учня. Це спонукає вчителя враховувати унікальність кожного учня, особливості його світосприйняття, темпераменту, здібностей.

Виробленню особливої формули для досягнення безмежного бажання учня вчитися було присвячено воркшоп для вчителів історії та суспільних дисциплін на тему: «Розвиток ключових компетентностей та наскрізних умінь учнів на уроках історії та громадянських дисциплін». Захід було проведено 29 лютого на базі Чернівецького ліцею №12.

Олена Кучера, консультант ЦПРПП, презентувала педагогам інструменти та методи для реалізації наскрізних умінь учнів на уроках історії.

Вчителька Чернівецького ліцею №1 Олена Майданик ознайомила учасників воркшопу з різними типами інтелекту особистості та рекомендаціями щодо підвищення ефективності освітнього процесу та розвитку ключових компетентностей за відповідними стилями навчання.

Вчителька Чернівецького ліцею № 12 Анжела Карімова надала детальні поради щодо ефективних методів для розвитку ключових компетентностей на уроках громадянських дисциплін.
留言


留言功能已關閉。
bottom of page