top of page

Управлінська студія для керівників закладів загальної середньої освіти


Про втілення інформаційної системи EvaluEd — стратегічного пріоритету для закладів загальної середньої освіти до 2025 року йшла мова на засіданні управлінської студії для керівників закладів освіти Чернівецької територіальної громади 15 грудня 2022 року під керівництвом Уляни Лєгусової, директора ліцею №19 ім. О. Кобилянської Чернівецької міської ради.

Інформаційно-аналітичну систему EvaluEd презентувала на засіданні управлінської студії Олена Григор’єва, заступник начальника управління, начальник відділу інституційного аудиту управління служби якості освіти в Чернівецькій області.

Інформаційно-аналітична система «EvaluEd» розроблена Державною службою якості освіти України за сприяння Чеської агенції розвитку та Чеської шкільної інспекції.. У своєму виступі Олена Володимирівна звернула увагу присутніх на те, що система доступна онлайн і відкрита для аналізу, актуалізації даних про заклади освіти, проведення інституційного аудиту, опитування батьків, учнів та вчителів, оцінювання ефективності управлінських рішень, дає можливість легко і швидко обробити великі масиви інформації, систематизувати, узагальнити та візуалізувати результати.

Її метою є підвищення ефективності моніторингу закладів освіти, підготовка й проведення інституційних аудитів, самооцінювання управлінських й освітніх процесів, проведення сертифікації учителів початкових класів. Система спрямована на оптимізацію процесів опрацьовування та зберігання даних.

«Сьогодні ця система випробувана під час сертифікації вчителів та протестована у вибірці шкіл для самооцінювання освітнього й управлінського процесів. Уже отримали підтвердження практичності та затребуваності від освітянської спільноти», - прокоментувала Олена Григор’єва, заступниця управління служби якості освіти в Чернівецькій області.


Σχόλια


Ο σχολιασμός έχει απενεργοποιηθεί.
bottom of page