top of page

Удосконалення професійних компетентностей = підвищення кваліфікації


Справжній педагогічній діяльності властиві

риси дослідження, творчого узагальнення своєї праці.

В. Сухомлинський

Удосконалення професійних компетентностей та набуття нових знань - важлива складова педагогічної діяльності сучасного вчителя. Цей процес, звичайно, неможливий без усвідомлення себе як інноваційної особистості шляхом самоаналізу власного «Я», відходу від стереотипів, відкритості до нового досвіду і готовності до змін. Адже сучасній школі потрібен учитель, який вдало поєднує в собі психолога, дослідника, новатора, науковця, актора, який здатний креативно вирішувати професійні завдання, співпрацювати з іншими та вести за собою.

Стати саме таким учителем допомагає підвищення кваліфікації, що стала темою розмови під час онлайн-консультації «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників», проведеної 16 грудня 2021 року консультантками ЦПРПП Аллою Ткач та Інною Терлецькою для вчителів початкових класів закладів освіти Чернівецької міської територіальної громади.

Під час онлайн-заходу обговорено механізми організації підвищення кваліфікації педагогів, дано відповіді на запитання, зазначені учасниками заходу під час реєстрації.Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
bottom of page