top of page

Тренінг "Формувальне оцінювання в базовій середній школі"


З 1 вересня 2022 року всі заклади загальної середньої освіти перейдуть до наступного етапу творення Нової української школи. Для педагогів, що працюватимуть у 2022/2023 н.р. у 5-х класах, одним з найактуальніших є питання формувального оцінювання.

Що таке формувальне оцінювання? З яких елементів воно складається? Як інтегрувати формувальне оцінювання у власну систему педагогічної діяльності? Які техніки формувального оцінювання допоможуть вчителю забезпечити якісне виконання Державного стандарту базової середньої школи? Для відповіді на ці та інші питання запрошуємо долучитися до тренінгового курсу «Формувальне оцінювання в базовій середній школі». Курс складається з 5 модулів по 3 год. (всього 15 год./0,5 кредиту Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС). В залежності від обраних модулів, учасники можуть пройти від 3 до 15 годин підвищення педагогічної кваліфікації.

Заняття відбуватимуться протягом лютого-березня 2022 р. (синхронні зустрічі - на платформі Zoom, асинхронні - у Google-класі).

Початок тренінгу - 10 лютого 2022 р. о 15-00 год. Ознайомитись з програмою можна за посиланням https://bit.ly/3GBlSdk.

Реєстрація - https://forms.gle/H9vfUSAQiQ2xKwFt7.

bottom of page