top of page

Тренінг "Психологічні особливості підлітків: важливі аспекти розвитку та взаємодії"


23 травня 2024 року для педагогів Чернівецької гімназії №17 та батьків закладу психологиня міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради, викладачка кафедри практичної психології ЧНУ імені Юрія Федьковича Наталія Матейчук провела тренінг «Психологічні особливості підлітків: важливі аспекти розвитку та взаємодії».

Оскільки підлітковий вік є досить складним і суперечливим періодом становлення людської особистості, то це вимагає і від батьків, і від педагогів великих зусиль та напруженої праці. Але водночас, це вік неповторної краси: жаги пізнання, пристрасного пошуку істини, бурхливої енергії.

Наталія Матейчук розкрила важливість підліткового віку для становлення майбутньої дорослої людини, проаналізувала соціальну ситуацію особистісного зростання сучасного підлітка. Психологиня надала рекомендації вчителям та батькам щодо взаємодії та особливостей комунікації з підлітками, розкрила принципи ненасильницького спілкування.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради вдячний адміністрації Чернівецької гімназії №17 Чернівецької міської ради за запрошення, гостинність, допомогу в організації та проведенні тренінгу, час, проведений в атмосфері творчості та позитиву.

 
 


 

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page