top of page

Січневі зустрічі вчителів історії

Зустріч освітян, об’єднаних спільними інтересами – це джерело натхнення та енергії. Саме для цього створені професійні спільноти – обмінятися досвідом, поділитися успіхом, генерувати нові ідеї. Адже так гартується професійна майстерність педагогів.

25 січня на базі Чернівецького ліцею №12 «Ювілейний» відбулось засідання професійної спільноти вчителів історії та суспільних дисциплін закладів освіти Чернівецької міської  територіальної громади.

На зустріч завітали колеги-історики Василь Федорак, методист Інституту післядипломної освіти Чернівецької області, та Василь Курилич, головний спеціаліст Управління освіти Чернівецької міської ради, які відзначили успіхи  вчителів та подякували їм за кропітку самовіддану роботу.


Консультант Олена Кучера ознайомила освітян із пропозиціями ЦПРПП на ІІ семестр поточного року щодо заходів неформальної освіти та консультацій, запросила колег до участі у проєктах Центру: «Розгорнута книга», Електронне видання «Освіта в Чернівцях: навчаємо та навчаємось», науково-практична конференція «Освіта. Досвід. Інновації». Було підведено підсумки роботи спільноти за попередній період, відбулось обговорення можливостей та перспектив  реалізації основних завдань освітньої галузі.


Керівник спільноти Анжела Карімова окреслила підходи до оцінювання груп загальних результатів навчання по громадянській та історичні освітній галузі. Любов Ворожбит, вчителька історії гімназії №16,  презентувала сучасні ефективні методи і форми роботи з обдарованими дітьми. Людмила Панчук, вчителька чернівецького ліцею №11 «Престиж», поділилась формулою успіху для досягнення високих результатів в олімпіадах та інших інтелектуальних випробуваннях.
Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page