top of page

Сучасні підходи до проведення занять в ЗДО: вимоги сьогодення


Дошкільна освітня галузь України завжди прагне до вирішення питань якості освіти. Оновлений БКДО, перехід до особистісно орієнтовної моделі дошкільної освіти зумовили також необхідність перегляду деяких підходів до планування освітнього процесу в закладі дошкільної освіти. Сьогодні декларується право на творчий підхід до вибору форм планування, відходу від шаблонних традиційних форм навчання. Але існує і надалі важлива вимога – не залишати поза увагою змістовий аспект плану роботи для досягнення поставленої мети, виконання державних стандартів дошкільної освіти.

Широке використання інноваційних підходів до планування та проведення занять в ЗДО – важливий момент освітнього процесу. Саме тому 27.03.2024року для педагогів закладів дошкільної освіти Чернівецької ТГ було проведено онлайн-консультацію «Сучасні підходи до проведення занять в ЗДО: вимоги сьогодення», оскільки заняття залишаються важливою складовою організованого навчання дошкільників.

Консультант ЦПРПП Андріана Кравчук, закцентувала увагу на інтегровані заняття які більш цікаві для дошкільників, оскільки допомагають вирішувати більшу кількість завдань, використовувати різні методи і прийоми, педагогічні та інформаційно-комунікаційні технології, інші засоби навчання. Педагоги обговорили, що в кожному закладі дошкільної освіти має стати нормою систематичне, цілеспрямоване, змістовне та ефективне планування освітнього процесу.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page