top of page

Створення кейсу вчителя іноземної мови


Найважливішими завданнями реформування освіти в Україні є підготовка освіченої, творчої особистості та формування її фізичіного й морального здоров'я. Сучасне покоління потребує нових знань, вмінь та компетенцій, які часто не може запропонувати освітня система. Цифровий кейс вчителя як сучасна інноваційна технологія в освітньому середовищі саме сприяє вихованню такої особистості.

Аби підготуватися до уроку, вчитель часто витрачає часу навіть більше, аніж триватиме саме заняття. Дібрати наочність, матеріали для ігор і вправ - це лише частина підготовки. А що як зібрати в одному місці різноманітні допоміжні матеріали для вчителя в одному місці?

Під час роботи з учнями ми активно використовуємо можливості сучасних цифрових технологій. Зокрема, вдаємося до так званої кейс-технології — створюємо цифровий кейс вчителя.

Цифровим кейсом ми називаємо добірку методичних матеріалів, згрупованих за темами й збережених в одному місці, приміром, у «хмарі» на Google Диску, у папці на комп’ютері чи на будь-якому електронному носії.

Визначаємо такі переваги цифрового кейсу:

  •  легкість використання;

  •  мобільність;

  •  варіативність.

Цифровий кейс дає змогу використовувати привабливі, яскраві, динамічні матеріали; швидко змінювати картинки, аби «зачепити» і спрямувати в потрібному напрямі дитячу увагу.

Саме цій темі була присвячена консультація, яка була проведена 24 січня консультантом Центру Лідією Недужко для вчителів іноземних мов закладів загальної середньої освіти та керівників гуртків англійської мови закладів дошкільної освіти.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page