top of page

Старт нового 2022/2023 н.р. для учителів-словесників


Засідання міських педагогічних спільнот учителів-словесників закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади відбулися 23 серпня (вчителів української мови та літератури) та 25 серпня 2022 року (учителів зарубіжної літератури, румунської мови та літератури, мов корінних народів - польської та івриту).

Під час онлайн-зустрічей акцентувалася увага на обговоренні інструктивно-методичних рекомендаціях щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році, зазначених у додатках до листа Міністерства освіти та науки №1/9530-22 від 19.08.2022.

Зокрема зупинилися на питаннях щодо пріоритетних напрямків освітньої діяльності в 2022/2023 н.р., організації й проведенні різних форм навчання та "коригуючого навчання" здобувачів освіти, про вимоги до створення навчальних програм на основі модельних, про особливості викладання навчальних предметів у 5-х класах. Опрацювання додатків 3-4 вище вказаного листа спрямувало учителів-словесників на організацію викладання навчальних предметів - української мови та літератури, зарубіжної літератури, румунської мови та літератури, мов корінних народів - у 6-11-х класах.

Керівники міських педагогічних спільнот - Ірина Чифурко, учителька української мови та літератури Чернівецької ЗОШ №4, Тетяна Мазур, учителька зарубіжної літератури Чернівецької ЗОШ №28, Анкуца Бику, учителька румунської мови та літератури Чернівецького ліцею №6 ім. О.Доброго, ознайомили учасників онлайн-засідань з рекомендаціями щодо оцінювання учнів у 5-х класах. Зоряна Косташ, учителька Чернівецького ліцею №10 та Анкуца Бику прокоментували зміни до навчальних програм із зарубіжної літератури та інтегрованого курсу "Література" (зарубіжна та румунська).Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page