top of page

Солідарність і допомога в темні часи


Виклики воєнного часу об’єднують спільноти педагогів, психологів, людей з активною громадянською позицією. Іноді важко усвідомити, як вистояти в умовах постійного стресу, не втрачаючи думки про те, що ще можна зробити для близьких і незнайомих, для тих, хто потребує допомоги.

28 квітня в ліцеї №12 «Ювілейний» відбувся методичний семінар «Солідарність і допомога в темні часи. Психологічна підтримка підлітків в умовах війни» для педагогів і психологів ЗЗСО м. Чернівці, присвячений проблемам і викликам організації навчання та виховання в умовах широкомасштабного російського вторгнення.

Навчитись зберігати свою рівновагу, розібратися в особливостях роботи з підлітками в «темні часи» учасникам семінару допомагали психологи освітнього центру «Простір толерантності» Анна Ленчовська та Ульяна Устінова. Освітяни взяли участь в інтерактивній лекції «Травмочутливий підхід у роботі з підлітками. Вплив війни на вікові задачі розвитку», ознайомились з освітніми можливостями платформи Stories that move.

Виставка «Більше, ніж я: солідарність і допомога в темні часи» презентувала особисті історії підлітків і молодих людей, які продемонструвала реальні приклади солідарності і допомоги, єднання і відданості своїм принципам. Такі люди надихають активно взаємодіяти, зберігати витримку та рухатись далі до мети.


Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page