top of page

"Сила команди в кожному окремому учаснику. Сила кожного учасника — в команді" (Філ Джексон)


30 вересня 2021 року на платформі ZOOM була проведена педагогічна майстерня для педагогів закладів дошкільної освіти на тему «Технологія індивідуального планування та впровадження індивідуальної програми розвитку для дітей з ООП».

Психологиня ЦПРПП Оксана Дмитрюк розкрила питання особливостей створення безбар’єрного доступу до закладів дошкільної освіти, зокрема: створення універсального дизайну та розумного пристосування будівель, приміщень та прибудинкових територій, створення ресурсної та сенсорної кімнати, а також про створення безпечного освітнього середовища для всіх учасників освітнього порцесу.

Практичну реалізацію, в режимі реального часу, технологій адаптації та модифікації в освітньому процесі для дітей з особливими освітніми потребами та розроблення індивідуальної програми розвитку забезпечила консультантка ЦПРПП Юлія Гуменюк. Відповідно до наказу №609 від 08.06.2018 р. «Про затвердження примірного положення команди психолого педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в закладі загальної середньої та дошкільної освіти», саме команда психолого педагогічного супроводу відповідає за створення та моніторинг виконання індивідуальної програми розвитку дітей з ООП. Тому працювали і розбиралися у всіх тонкощах великою командою, яка складалася з вихователів-методистів, вихователів, асистентів вихователів, практичних психологів, вчителів-логопедів та музичних керівників.

Таким чином, можна сказати, що командна робота — це не просте взаємовідношення між людьми, які працюють в одному закладі освіти. Така взаємодія — швидше співпраця між окремими працівниками, яка поширюється на різні сфери і завдання. Командна робота — це діяльність групи людей, яка зосереджена на вирішенні конкретної задачі, в нашому випадку на реалізацію права дітей з ООП на освіту.

За умови успішного виконання підсумкових завдань учасники майстерні отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 9 год/ 0,3 кредиту Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС), який буде відображений в Обліку сертифікатів на сайті ЦПРПП.

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page