top of page

Семінар "Сучасні напрямки роботи з батьками у формуванні особистісної компетентності дитини"


Питання ефективної взаємодії між вихователем та батьками ніколи не втрачало своєї актуальності!

Саме тому, 27.01.2023 року для професійної спільноти педагогів-дошкільників Чернівецької ТГ було проведено семінар-практикум "Сучасні напрямки роботи з батьками у формуванні особистісної компетентності дитини" в гарному та затишному залі ЗДО №54 "Зернятко".

В позитивному настрої та дружній атмосфері педагоги ознайомилися з сучасними формами та методами співпраці ЗДО та батьків. В оновленому Базовому компоненті дошкільної освіти особливу роль у вихованні та розвитку дитини відведено батькам та дитині: "Кожен з батьків дитини є відповідальним за її виховання, розвиток і навчання, за збереження її життя, зміцнення здоров'я, формування почуття людської гідності". Тож сьогодні сім'я є дієвим, генетичним, моделюючим, соціальним, комунікативним, культурним інститутом виховання, навчання і самореалізації особистості дитини.

Психолог ЦПРПП Оксана Дмитрюк ознайомила спільноту з особливостями побудови ефективного спілкування педагогічних працівників з батьками, та як зменшити ризик виникнення конфліктних ситуацій.

Вихователь-методист Тетяна Баранська поділилася досвідом роботи ЗДО №54 "Зернятко" з різними методами та формами роботи педагогів з батьками. Дякуємо всім учасникам за продуктивну працю та гарно проведений час! До нових зустрічей!

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page