top of page

Семінар-практикум «Педагогіка партнерства у системах взаємовідносин «педагоги – діти – батьки»28 лютого для педагогів закладів дошкільної освіти, в залі ЗДО № 29 «Капітошка», консультантом ЦПРПП Андріаною Кравчук, було проведено семінар-практикум «Педагогіка партнерства у системах взаємовідносин «педагоги – діти – батьки».

Педагогіка партнерства - поняття містке та глибоке. Це не просто певні методи, прийоми, форми роботи, це насамперед внутрішня позиція педагога - що він транслює дітям кожної хвилини їхньої спільної праці, як спілкується, ставиться до дітей, оцінює їхні зусилля й досягнення, підтримує та приймає кожного. Йдеться і про те, як організовувати діяльність дітей, щоб створити ситуацію взаємодії та групової навчально-пізнавальної діяльності.

Під час заходу учасники поглибили знання про особливості педагогіки партнерства в освітній діяльності, навичками партнерської взаємодії у комунікативних системах «педагоги-батьки-діти», а також ознайомилися з сучасними формами та методами співпраці.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради дякує адміністрації та працівникам закладу дошкільної освіти №29 «Капітошка» за гостинність, учасникам за активну участь та гарно проведений час!
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page