top of page

Семінар для практичних психологів і соціальних педагогів ЗЗСО та ЗПО


Створення безпечного освітнього середовища є одним з першочергових завдань сучасного освітнього процесу. Потреба у безпеці, як відомо, є базовою в ієрархії потреб людини, без задоволення якої неможливо досягти самореалізації. Тому ефективність роботи закладу варто вимірювати не лише якістю надання освітніх послуг, але і безпекою дітей, захищеністю педагогів, турботою про їх здоров’я.

Психологічна безпека – багаторівнева динамічна система, що визначає рівень захищеності психіки людини, її здатність підтримувати оптимальний рівень функціонування, усувати виникаючі зовнішні й внутрішні загрози і можливість збереження на досить стійкому дієздатному рівні (Приходько І.І.).

24 листопада 2021 року відбувся семінар для практичних психологів і соціальних педагогів ЗЗСО та ЗПО «Психологічна безпека освітнього середовища у закладах загальної середньої та позашкільної освіти». Під час семінару психолог ЦПРПП Оксана Дмитрюк актуалізувала знання учасників щодо сутності та ознак психологічно безпечного освітнього середовища, проявів і попередження булінгу та насильства.

Практичні психологи ліцею №17 «Престиж» Ольга Пашкова, ліцею №19 ім. О. Кобилянської Галина Липчук та соціальний педагог ЗОШ №4 поділилися досвідом роботи щодо вивчення та створення психологічної безпеки освітнього середовища.

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page