top of page

Розвиток математичної та інформаційної освіти: результати та перспективи

Підходить до завершення ще один непростий для усіх учасників освітнього процесу навчальний рік і прийшов час підбивати підсумки. Протягом 22-23 травня 2024 року на базі Чернівецького ліцею №16 ім.Ю.Федьковича відбулися підсумкові засідання професійних спільнот учителів математики та інформатики.

На зібранні було обговорено багато важливих питань.

Інна Терлецька, консультант ЦПРПП окреслила особливості завершення навчального року, акцентуючи на підсумковому оцінюванні навчальних досягнень учнів 5-6 класів.

Юлія Андрух, керівник спільноти вчителів математики та Кристина Паращук, керівник спільноти інформатики, представили результати роботи з обдарованими учнями. Підкреслили високі досягнення учнів на ІІІ та ІV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, інформатики та інформаційних технологій, інших інтелектуальних змагань.

  Учасники засідання у групах проаналізували результати навчального року, відповідаючи на питання "що вдалося?" та "що дізналися нового?", визначили пріоритетні напрямки роботи на наступний рік, обговоривши відповіді на питання "що не вдалося?" та "що нового хотіли б дізнатися?"

Продовжила засідання консультант ЦПРПП Інна Терлецька, яка проаналізувала результативність співпраці учасників спільнот з Центром та нагадала про можливість обмін досвідом роботи на сторінках електронного видання «Освіта в Чернівцях: навчаємо та навчаємося».

Завершення заходу стало для вчителів часом для рефлексії.Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page