top of page

Розвиваємо горизонтальний демократичний простір, у якому всі рівні

Ще дві зустрічі відбулися в Чернівецькому ліцеї №17 «Успіх». Вихователі-методисти та асистенти вихователів закладів дошкільної освіти Чернівецької громади обговорювали проблемні питання, шукали оптимальні форми роботи та запропонували тематику консультацій. Оксана Косован, директор Центру, розповіла про його завдання та роль консультанта у професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

Педагоги закладів освіти познайомилися з Діаною Ісопенко, консультантом, що координуватиме роботу цих двох спільнот. Шляхом таємного голосування серед учасників обрано керівників спільнот.

Маємо сподівання, що новоутворені професійні спільноти - будуть цінним ресурсом, який дасть змогу освітянам підтримувати один одного, обговорювати нові ідеї, діяти на випередження, шукати шляхи подолання професійних труднощів та отримувати від співпраці задоволення.

  • Водночас. Рішення завжди залишається за педагогічним працівником, як і відповідальність за його реалізацію.

  • Зауважимо. Універсального рецепта координації діяльності професійних спільнот немає.

  • Єдине правило. Не створювати вертикальних зв’язків, а розвивати горизонтальний демократичний простір, у якому всі рівні.Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page