top of page

Розвивальне середовище в закладах дошкільної освіти: суть, принципи, підходи


Питання розвиваючого середовища в закладі дошкільної освіти на сьогоднішній день дуже актуальне. Базовий компонент дошкільної освіти вказує на гнучке і  варіативне використання простору. Головна вимога, визначена Базовим компонентом – забезпечити умови для повноцінного розвитку дитини та формування компетентності у різних сферах. Організація середовища повинна служити задоволенню потреб і інтересів самої дитини, давати їй можливість постійно відчувати себе повноцінним власником іграшок, досить вільно переміщатися по дитячому садку, мати вільний доступ до різних видів діяльності.

        

17.04.2024 року у приміщенні ЗДО №18 «Вишиваночка» для педагогів-дошкільників було проведено семінар-практикум «Розвивальне середовище в закладах дошкільної освіти: суть, принципи, підходи». Андріана Кравчук, консультант ЦПРПП, обговорила з педагогами щодо організації освітньої роботи в розвивальному середовищі та здатність реалізовувати компетентнісний та діяльнісний підходи в розвивальному середовищі. Сучасний заклад освіти сприяє організації освітнього середовища, яке дає можливість дітям досліджувати матеріали, здійснювати свідомий вибір та відчувати успіх. 

        

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради дякує адміністрації та працівникам ЗДО №18 «Вишиваночка» за гостинність, учасникам за продуктивну працю та гарно проведений час!
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page