top of page

Підсумки роботи та плани на майбутнє

Завершився ще один навчальний рік. Час підбивати підсумки роботи та будувати плани на наступний рік. 06.06.2024 на базі Чернівецької гімназії №11 відбулися засідання професійних спільнот вчителів інтегрованого курсу «Пізнаємо природу», вчителів біології і основ здоров’я та вчителів хімії.


Засідання розпочалося з вправи «Знайомство», яка допомогла створити позитивну атмосферу, налаштувати учасників на активне спілкування.


Консультант Центру Ніна Турянська підвела підсумки роботи професійних спільнот за 2023 – 2024 навчальний рік. Проаналізувала результати співпраці вчителів з центром професійного розвитку.


Керівник методичного об’єднання Тетяна Голубчик звернула увагу педагогів на практичну складову викладання предметів природничого циклу. Зокрема використання STEM-технологій на уроках інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» та біології.

Консультант Центру Ніна Турянська ознайомила педагогів з освітянським електронним виданням  «ЧернівціОсвітні: навчаємо та навчаємось» та можливістю подавати свої доробки до друку у виданні.


Учасники засідання у групах проаналізували результати навчального року. Обговорили питання "що було корисним?" та "що б хотіли змінити?", «що хотіли б добавити?», «які питання розглянути?» Відповіді на ці питання допомогли визначити основні напрямки роботи на наступний навчальний рік.


На завершення виконали вправу «Я бажаю собі…. Я бажаю тобі…» Найважливіше побажання – це побажання миру та перемоги!Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page