top of page

Психологічна абетка для дошкільнят


Рекомендуємо авторську розробку команди практичних психологів Чернівецької області та фахівців УНМЦППСР – посібник «Психологічна абетка для дошкільників», який надрукований видавництвом «Ранок» (Харків).

Авторами «Психологічної абетки для дошкільнят» є психологи Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи (директор Панок Віталій Григорович), Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Романовська Діана Дорімедонтівна, Гречко Роксолана Іванівна), Центрів професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради (Дмитрюк Оксана Степанівна) та Хотинської міської ради (Дєдов Ольга Анатоліївна), Кіцманського ЗЗСО І-ІІІ ст. «Кіцманський ліцей» Кіцманської міської ради (Ісопеску Руслана Тодорівна) та Чернівецького ЗДО №51 Чернівецької міської ради (Цимбал Марина Василівна).

Посібник «Психологічна абетка для дошкільнят» містить матеріали про важливі психологічні поняття, дібрані до кожної букви алфавіту з чіткими та доступними роз’ясненнями, а також практичні заняття з казками, оповіданнями, іграми, вправами та завданнями, які забезпечать формування ключових компетентностей дошкільників.

Матеріали стануть цінним ресурсом для практичних психологів, соціальних педагогів, вихователів закладів дошкільної освіти та батьків.

Посібник можна придбати на сайті видавництва «Ранок» за покликанням: https://www.ranok.com.ua/info-psixologicna-abetka-doskilnikiv-40794.html?fbclid=IwAR3iLNa-b-Et7-J1mxrHEYWA95OAKrL-9I61ttxwFwcf3snyXXce0y7vHbw.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page