top of page

Про презентацію освітніх видань з медіаграмотності


Інформуємо, що 23 травня 2024 року о 15:00 на YouTube-каналі Академії української преси (https://www.youtube.com/@aup-foundation) проводитиметься презентація комплексу освітніх видань:

  • навчальної програми «Основи медіаінформаційної грамотності. 10-11 класи» (автори: О. Мокрогуз, О. Желіба), яка є продовженням низки програм АУП для закладів освіти з навчання медіаграмотності, починаючи з 5 класу та може бути використана для запровадження курсів за вибором, факультативних курсів, занять гуртків;

  • посібника «Основи медіаінформаційної грамотності. 10-11 класи. Посібник для вчителя» (автори: О. Мокрогуз, О. Желіба, М. Запорожченко), який містить дидактичні матеріали та розробки занять для викладання курсу «Основи медіаінформаційної грамотності. 10-11 класи», повністю відповідає структурі програми, разом з якою становить єдиний навчально-методичний комплекс.


Учителі, які використають посібник для проведення заходів та заповнять форму https://forms.gle/AegTF2xjtSf9Wx5M6, отримають сертифікат від Міністерства освіти і науки України та Академії української преси.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page