top of page

Про Всеукраїнську школу онлайн


Вчора, 16 січня, для педагогів закладів загальної середньої освіти предметів мовно-літературної, математичної, природничої, громадянської та історичної, мистецької галузей було проведено вебінар "Навчаємо з Всеукраїнською школою онлайн" (ВШО).

Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів. Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів. Зараз на платформі викладено вже понад 2500 уроків і тестів за шкільною програмою. Платформа безкоштовна та доступна 24/7 як в Україні, так і за кордоном.


Для участі у вебінарі зареєструвались понад 180 педагогів ЗЗСО. Консультант Наталія Пшеничка ознайомила учасників з можливостями ВШО, особливостями інтерфейсу платформи та реєстрації на ній. Було обговорено як моделювати урок з використанням навчально-методичного контенту ВШО (традиційний підхід, комбінований, перевернутий клас). Як засобами Всеукраїнської школи онлайн можна організувати спільну взаємодію учасників освітнього процесу в умовах викликів. Було продемонстровано як використовувати 3D-моделі (на MozaBook) та інтерактивні вікторини при формування діяльнісного підходу до навчання.


Через відсутність світла та інтернету не всі зареєстровані учасники змогли приєднатися до онлайн-зустрічі. Тому всім педагогам на електронні скриньки було надіслано відеозапис вебінару, презентацію та покликання на підсумковий тест. За умови успішного виконання тестування (не менше 75% правильних відповідей) учасникам буде надіслано сертифікат про підвищення кваліфікації.


Дякуємо всім, хто в таких складних умовах підвищує свою професійність, самовіддано навчає наших дітей та наближає нашу перемогу!Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page