top of page

"Профілактика емоційного вигорання фахівців психологічної служби" в рамках Літньої школи


Емоційне вигорання – це синдром, що розвивається на тлі безперервного впливу на людину стресових ситуацій і призводить до інтелектуальної, душевної і фізичної травми та виснаження.

До групи ризику працівників, які найбільше схильні до «вигорання» - це ті, хто працює у сфері «людина - людина» і з огляду на свою професію змушені багато й інтенсивно спілкуватися з різними людьми.

За даними американського дослідження, професія психолога увійшла до першої десятки найнебезпечніших професій у світі. І не дивно, адже біль, проблеми з якими звертаються люди, у великому обсязі проходять через фахівця. Особливо гостро проблема постає в умовах сьогодення, під час воєнного стану.

Психологічні знання і досвід не можуть цілком захистити спеціаліста від проблем та труднощів. Адже психологи – також люди, зі своїми особливостями, історією життя, обставинами. Цим пояснюється той факт, що фахівці також потребують фахової психологічної підтримки.

З 21 по 24 червня 2022 року у рамках «Літньої школи» психологом ЦПРПП Оксаною Дмитрюк проведено цикл тренінгів «Профілактика емоційного вигорання фахівців психологічної служби». У зв’язку з тим, що на захід зареєструвалася більша кількість фахівців, ніж очікували, працювали 2 групи.

Під час тренінгів учасники мали можливість здійснити самодіагностику проявів емоційного вигорання, знайти ресурси, що допомагають виходити із стресових ситуацій, визначити методи самодопомоги при проявах емоційного вигорання.Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
bottom of page