top of page

Професійно зростаємо! Підводимо підсумки! Рухаємося вперед!


Навчальний рік наближається до свого завершення, задля підбивання підсумків роботи 22-23 травня 2024 року відбулася підсумкова зустріч спільноти вчителів початкових класів та вихователів групи подовженого дня.

Тема зустрічі: «Секрети успіху педагога-професіонала».

Мета:

  • обмінятися досвідом роботи щодо самовдосконалення вчителів;

  • підвищити рівень педагогічної майстерності;

  • сприяти творчому та  професійному зростанню вчителів;

  • підвести підсумки роботи спільноти за рік.

Тема  зустрічі була актуальною та цікавою для вчителів початкових класів, адже самовдосконалення – це невід’ємна частина професійного зростання.


Під час методичного діалогу учасники пригадали усі етапи спільної діяльності протягом року та поділилися враженнями щодо продуктивності співпраці у напрямках підвищення кваліфікації педагогів, удосконаленні професійних компетентностей, презентації кращих практик та інноваційних розробок, переглянули електронне видання, звернули увагу на самооцінювання професійних компетентностей педагога.

  В процесі обговорень визначили вектори подальшої взаємодії. Під час « Панорами ідей» визначили план роботи спільноти на наступний рік.

Учасники отримали багато корисної інформації. На заході панувала дружня та позитивна атмосфера, що сприяло плідній роботі.


Дякуємо за взаємодію і продуктивну діяльність. Нехай кожен навчальний рік і далі буде плідним та приносить задоволення від виконаної роботи.

Дякуємо за гостинність та сприяння у проведенні заходів адміністрації Чернівецького ліцею №17 «Успіх» та КМУ «Резиденція молоді».
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page