top of page

Права без обов’язків – то свавілля!


Норми про дотримання правил академічної доброчесності в освітньому процесі, визначення основних видів порушень цих правил, види відповідальності за такі порушення з’явилися в українському законодавстві у 2017–2020 рр. Знання і виконання правил академічної доброчесності, недопущення плагіату, списування та інших академічно недоброчесних дій — невід’ємна ціннісна складова успішного навчання та виховання, передумова забезпечення належної якості освіти на всіх її рівнях.

До руху в цьому напрямі підштовхують як необхідність осучаснення освіти загалом, так і нові елементи зовнішнього забезпечення якості дошкільної освіти. Культура академічної доброчесності йде пліч-о-пліч із реформою «Нова українська школа» (НУШ): вони обидві ґрунтуються на цінностях педагогіки партнерства між вихованцем, педагогом і батьками, поваги до особистості, діалогу та довіри у відносинах.

Щоб розкрити суть «академічної доброчесності» в закладах дошкільної освіти було проведено 08 жовтня 2021 року на платформі Google Meet онлайн-консультацію «Академічна доброчесність – це запорука якісної освіти» для вихователів, музичних керівників, керівників гуртків мистецького напряму ЗДО.

Під час онлайн-консультації було надано докладні роз’яснення щодо принципів академічної доброчесності, що передбачає академічна доброчесність, порушення академічної доброчесності та відповідальність, види плагіату.

Спільними зусиллями будуймо якісну освіту!


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page