top of page

Платформа Wordwall як мотиватор до навчання

Як мотивувати здобувачів освіти до навчання? Адже відомо, що її важливість в освітньому процесі в 2,5–3 рази перевищує інтелект. Як зробити процес навчання змістовним і цікавим, таким, щоб учні не були байдужими? Серед різних мотиваторів - цифрові інструменти. Особливо ті, з якими можна працювати не лише з комп’ютера чи планшета, але й з телефона.

Таким цифровим інструментом є Wordwall. Це інтерактивний застосунок, на якому можна створювати різноманітні інтерактивні вправи й роздруковувати їх. Особливостям роботи з цим онлайн-сервісом був присвячений 2-й майстер-клас (модуль 2) програми підвищення кваліфікації «Використання цифрових ресурсів для формування мовно-літературних знань, умінь і навичок здобувачів освіти. Серія майстер-класів», який відбувся 28 лютого 2024 року для учителів, які викладають мовно-літературні предмети в закладах загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади.

Алла Ткач, консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради, ознайомила учасників майстер-класу з перевагами використання онлайн-сервісу Wordwall в освітньому процесі, з його особливостями та можливостями. Галина Іванчук, учитель української мови та літератури Чернівецького ліцею №2, продемонструвала свої напрацювання на платформі та алгоритм роботи на ній, зокрема створення нових вправ, редагування готових вправи з бібліотеки Спільноти, яка є на платформі.


コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page