top of page

Педагогічна майстерня для педагогів ЗДО


Ефективний розвиток інтелектуальних здібностей дітей дошкільного віку – одна з актуальних проблем сучасності. Дошкільнята з розвиненим інтелектом швидше запам'ятовують матеріал, більш впевнені у своїх силах, легше адаптуються в соціумі. Психофізіологи одностайно погоджуються в тому, що вік дитини з 3 до 5-6 років є найкращим періодом для інтелектуального розвитку шляхом використання методик Дьєнеша, Кюїзенера.

Саме тому, 17.02.2023 року для педагогів закладів дошкільної освіти Чернівецької ТГ в затишному залі ЗДО №43 "Вербиченька" було проведено педагогічну майстерню "Інтелектуальний розвиток дошкільників: використання методик Золтана Дьєнеша та Джорджа Кюїзенера". Мегапозитивні, креативні спікери вихователі ЗДО №43 "Вербиченька" ГАННА БРИНЬ та ТЕТЯНА КНІЖНИЦЬКА провели з педагогами-дошкільниками практичну частину заходу використання методик Золтана Дьєнеша та Джорджа Кюїзенера.

Математичний успіх дошкільнят вимірюється не в тому, скільки цифр вони запам’ятали, і навіть не в умінні рахувати до десяти. Дитина має усвідомлювати не лише арифметичні операції та геометричні фігури, але й базові логічні поняття. Перш за все, дітей необхідно вчити міркувати. І робити це через цікаву гру! Головне правило впровадження цих методик – спільна діяльність. Розпочинайте гру разом із малюком. Причому не як вихователь з вихованцем, а на рівних. Фантазуйте, вигадуйте нові сценарії гри, не бійтеся віддавати ініціативу дитині!


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page