top of page

Організація роботи з історичного краєзнавства. Ресурси на допомогу вчителю


Проблема використання краєзнавчого матеріалу у процесі вивчення суспільних дисциплін є актуальною, важливою, невід’ємною складовою освітнього процесу. Її значення полягає у пробудженні інтересу здобувачів освіти до навчальної дисципліни, підвищенні їх пізнавальної діяльності, розширенні кругозору, набутті навичок самостійної роботи, креативності.

15.09.2022 о 15:30 відбулась онлайн-консультація для вчителів суспільних дисциплін закладів загальної середньої освіти на тему "Організація роботи з історичного краєзнавства. Ресурси на допомогу вчителю".

Під час консультації було проведено аналіз наявних ресурсів, що знадобляться вчителям для проведення краєзнавчої роботи. Особливу увагу відведено відзначенню/вшануванню пам’ятних дат в 2022/23 н.р.

Педагогам запропоновано перелік та короткий огляд сучасних відеопроєктів, віртуальних виставок, джерел, літератури, архівних документів і проєктів, матеріали яких доцільно використати на уроках та для виховної роботи з учнями. Також проанонсовано низку заходів, які проводитимуться до Дня міста. Використання таких ресурсів вчителем допомагатиме засвоєнню школярами історії рідного краю, підсилюватиме розуміння явищ та процесів історії України та всесвітньої історії та сприятиме вихованню патріотичних та державницьких почуттів та якостей здобувачів освіти.

Перелік ресурсів і покликання на них сформовано в кейс для вчителів суспільних дисциплін та надіслано учасникам консультації.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page