top of page

Організація літньо-оздоровчої кампанії: запитання та відповіді


Для педагогів закладів дошкільної освіти Чернівецької ТГ 12.05.2023 року було проведено онлайн-консультацію «Організація літньо-оздоровчої кампанії: запитання та відповіді».

Організація освітнього процесу з дітьми дошкільного віку в літній період в умовах воєнного стану відбувається з урахуванням низки чинників. Головне завдання закладів дошкільної освіти – зосередитись на збереженні, зміцненні й відновленні фізичного, психічного та духовного здоров’я дітей. Діяльність ЗДО в літній період необхідно спрямувати на організацію змістовної, різноманітної діяльності не лише з метою оздоровлення дітей, забезпечення їх активного відпочинку, закріплення й розширення уявлень про навколишній світ, а й для здійснення психолого-педагогічної підтримки.

Консультант ЦПРПП Андріана Кравчук обговорила з учасниками питання планування освітнього процесу в літньо-оздоровчий період, безпеки життєдіяльності в реаліях сьогодення, а також впровадження нетрадиційних технік оздоровлення та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку. Улітку педагоги можуть не лише впроваджувати сучасні педагогічні технології, цікаво організовувати різні форми зайнятості дітей, але й максимально використовувати сонце, свіже повітря, воду.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page