top of page

Онлайн-консультації для педагогів з питань підготовки випускників до ЗНО-2021


З 22 по 26 березня 2021 року для педагогів закладів загальної середньої освіти були проведені консультації щодо підготовки випускників до ЗНО в 2021 році в умовах організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання. Всі консультації відбулись в онлайн-форматі на платформі Zoom. Були обговорені особливості проведення ЗНО у 2021 році, специфіка тестів з різних предметів, презентовані кращі практики ефективної підготовки учнів до успішного складання ДПА/ ЗНО. Особлива увага була приділена методичним аспектам систематизації та узагальнення навчального матеріалу в умовах дистанційного навчання. Для кожного предмету консультанти Центру підготували перелік інтернет-ресурсів: сайтів, платформ та додатків для мобільних телефонів, які варто використати на завершальному етапі навчального року.


22 березня консультацію для вчителів фізики провели консультант Центру Інна Терлецька і голова методичного об'єднання вчителів фізики, учителька фізики Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів Антоніна Тумак.

23 та 24 березня були проведені консультації для вчителів англійської та німецької мов, на яких Анжеліка Дзюбко, заступник директора, учителька англійської мови Чернівецької гімназії №4, та Людмила Краміна, учителька німецької мови Чернівецького ліцею №4, презентували родзинки власного досвіду щодо підготовки учнів до ЗНО, а консультант Центру Алла Ткач презентувала добірки інтернет-ресурсів для підготовки учнів до ЗНО.
25 березня консультацію для вчителів хімії та біології провели консультант Центру Наталія Пшеничка, голова методичного об'єднання вчителів біології Ганна Міхєєва, учителька біології Чернівецької ЗОШ №5, та голова методичного об'єднання вчителів хімії Ніна Турянська, учителька хімії Чернівецької ЗОШ №8.

Власним досвідом на консультації 25 березня поділилися вчителі історії - Анжела Карімова, Чернівецька ЗОШ №5, Оксана Яремко, Чернівецька ЗОШ №30, Олена Майданик, Чернівецький ліцей №1, Наталія Сивак, Чернівецька гімназія №4, Світлана Вишневська, Чернівецька ЗОШ №8. Модерувала онлайн-захід консультант Центру Галина Артименко.

На консультації для вчителів географії презентували свій досвід підготовки випускників до ЗНО Валентина Фостій, учителька географії Чернівецької ЗОШ №28, Родіка Тіміш, учителька географії Коровійської ЗОШ, Любов Петрушко, учителька географії Чернівецької ЗОШ №3, Іван Костащук, доктор географічних наук, доцент географічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Модератором заходу також була консультант Центру Галина Артименко.


Під час онлайн-консультацій 25 березня для вчителів української мови та літератури консультант Центру Алла Ткач презентувала добірки інтернет-ресурсів для підготовки учнів до ЗНО. За їх допомогою випускники можуть опановувати теоретичний мовний та літературний матеріал з предметів мовно-літературної галузі за програмами ЗНО, відпрацьовувати практичні навички його засвоєння, проходячи тренувальні онлайн-тести ЗНО минулих років, збагачувати свій словниковий запас, готуватися до написання власних висловлень.26 березня відбулась консультація для вчителів математики, яку провела консультант Центру Інна Дмитрівна Терлецька.


コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page