top of page

Онлайн-консультація для педагогів початкової школи


8-9 квітня відбулася онлайн-консультація для педагогів початкової школи. 8 квітня - активності відбулися для учителів І циклу навчання (1-2 класів), 9 квітня - працювали колеги ІІ циклу навчання (3-4 класи). Тема спілкування: "Оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи. Діагностичні роботи з урахуванням компетентнісного підходу".

Колеги ознайомилися з нормативно-правовим забезпеченням щодо здійснення формувального оцінювання учнів Нової української школи, з особливостями системи оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів як складової внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Зокрема, зосереджено увагу на критеріях, індикаторах та інструментах формувального оцінювання. Надано роз’яснення щодо здійснення оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів Нової української школи відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 30.03.2021 №1/9-174.

Зосереджено увагу учителів четвертих класів про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2020/2021 навчальному році (наказ Міністерства освіти і науки України від 03.03.2021 № 273).

Відновлено покроковий алгоритм діяльності вчителя під час упровадження системи формувального оцінювання та відтворено структуру процесу формувального оцінювання.

Колег ознайомлено з групою цифрових інструментів, наведено приклади найбільш уживаніших серед учителів початкових класів. Окреслено можливості їх використання для формувального оцінювання відповідно до цілей формувального оцінювання.

Учителям запропоновано добірку практичних інструментів для забезпечення зворотного зв'язку, прокоментовано вимоги щодо складання діагностувальних тематичних робіт та запропоновано зразки завдання для формувального оцінювання.

Наведено практичні приклади застосування таксономії навчальних цілей у процесі розробки інструментарію оцінювання результатів навчання.

Учителів ознайомлено з технологією конструювання інструментарію формувального оцінювання результатів навчання учнів/учениць.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page