top of page

Неможливо навчати сучасних дітей так, як навчали нас


Хто хоче зрушити світ,

нехай зрушить себе!

Сократ

Педагог – це одна з найбільш багатогранних професій, адже вона поєднує в собі дослідника, вченого, письменника, психолога і стратега. Професія, яка потребує навчання протягом всього життя.

Однією з глобальних цілей сталого розвитку, затверджених у 2015 році на саміті ООН та підписаних Україною, є забезпечення всеохопної та справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх. І один із кроків на шляху досягнення цієї мети – суттєве збільшення кількості кваліфікованих педагогів.

Прийняття закону України «Про освіту» та Постанови КМУ від 21.08.2019 року №800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» суттєво розширило такі можливості, оскільки внесло кардинальні зміни у сферу підвищення педагогічної кваліфікації, що набули чинності з 01 січня 2020 року.

Разом зі свободою вибору та розширенням можливостей, на які усі так чекали, педагоги й адміністрації закладів дошкільної освіти отримали чимало запитань та неабияку відповідальність за прийняття рішень – адже тепер виключно на рівні закладу освіти визначається, де і коли професійно зростатимуть його педагогічні працівники.

Саме для інформування, надання відповідей на запитання з даної проблеми було проведено 29 вересня 2021 року на платформі Google Meet онлайн-консультацію «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти» для вихователів, музичних керівників, керівників гуртів мистецького напряму ЗДО. Приємно було бачити також серед слухачів і вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, які завжди тримають руку на пульсі стосовно змін в галузі освіти.

Під час онлайн-консультації було надано докладні роз’яснення, рекомендації й інструменти учасникам процесу підвищення кваліфікації щодо продуктивного застосування нових можливостей у демонополізованій сфері підвищення педагогічної кваліфікації.

Бажаємо успіхів у професійному зростані!


Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page