top of page

Національний природний парк "Вижницький" зустрічав чернівецьких вчителів-природничників


Осінь – неймовірно красива пора року. Різнобарвна, багата, з прохолодними ранками і теплими сонячними днями. Саме в такі дні 10 та 17 жовтня вчителі  біології, хімії, географії та інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» побували у національному природному парку «Вижницький», де відбувся воркшоп на тему «Навчальна екскурсія як форма організації освітнього процесу, що потребує застосування активних методів навчання».

Ганна Міхєєва, учитель біології ліцею №12 «Ювілейний», керівник професійної спільноти вчителів біології, акцентувала увагу на необхідності застосування екскурсійної форми роботи в шкільній і позашкільній діяльності.

Ніна Турянська, консультант Центру, зупинилася на питанні необхідності впровадження екскурсійної форми роботи для підвищення пізнавального інтересу учнів та якості освіти.

Тетяна Тарбінська, учитель біології ліцею №12 «Ювілейний», висвітлила питання залучення учнів до дослідницької роботи під час екскурсій.

Педагоги відвідали еколого-просвітницький центр парку, який організовує різноманітні експозиції та майстер-класи. Вчителі-природничники взяли участь у майстер-класі по виготовленню аромомішечків з лавандою. Неймовірні емоції переповнювали учасників воркшопу, коли вони піднімалися одним з 6 еколого-туристичних маршрутів на гору Малий Стіжок висотою 782,4 м над рівнем моря. Гора є перлиною Національного природного парку "Вижницький", розташована на правому березі річки Сірет. Вона вражає своєрідністю рельєфу, оригінальністю барв лісових насаджень, джерелами кришталево чистої води, а скільки в цю пору на Стіжку грибів…

Екскурсії, як форма освітньої роботи, важливі не тільки для учнів, але й для вчителів. Вони дають змогу переключитися, перезавантажитися, отримати нову порцію енергії та позитивних емоцій.














Comments


Commenting on this post isn't available anymore. Contact the site owner for more info.
bottom of page