top of page

Навчання з ароматом кави


Чергове навчання працівників Центру було присвячено обговоренню актуального питання впровадження Державного стандарту базової середньої освіти. Нові завдання, що постають перед освітянами, потребують постійного самовдосконалення та професійного розвитку. Для досягнення цієї мети під час навчання були проведені сесії по розробці алгоритму та змістового наповнення занять Літньої школи професійного зростання.

Особливо важливим в сучасних умовах є творчий підхід педагога до своєї праці. Він дозволяє створити особливу атомосферу, розкрити здібності всіх учасників освітнього процесу. Відчути це на собі нам дозволила Творча майстерня «Архітектурна історія мого міста з ароматом кави на пензлі». Справжня магія, яку створила для працівників центру талановита вчителька з образотворчого мистецтва НВК «Берегиня» Марина Харитон, допомогла поринути в історію рідного міста, відтворити його куточки, малюючи кавою.

На згадку кожен залишив не тільки власноруч створені картини та безцінний досвід, але й яскраві емоції та радість спілкування.Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page