top of page

МО фахівців психологічної служби ЗЗСО, ЗПО


У результаті військової інтервенції російської федерації до України, постало гостре питання стану психологічного здоров’я здобувачів освіти та їхніх батьків, що впливатиме на освітній процес у новому навчальному році.

Одним із головних завдань закладу освіти є повсякденна психологічна допомога та підтримка учасників освітнього процесу.

02 вересня 2022 року відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів і соціальних педагогів ЗЗСО, ЗПО «Організація роботи фахівців психологічної служби у 2022/2023 н.р.»

Під час заходу голова методичного об’єднання Ольга Вайнбендер ознайомила фахівців з листом МОНУ «Щодо діяльності психологічної служби у системі освіти в 2022/2023 н.р.».

Психолог ЦПРПП Оксана Дмитрюк обговорила з учасниками засідання методичні рекомендації НМЦ ППСР ІППО ЧО, питання ведення документації, організації та планування роботи на новий навчальний рік, психологічного супроводу освітнього процесу в Новій українській школі, професійного розвитку фахівців.

У зв’язку із нагородженням грамотою Державної установи «Інститут модернізації змісту освіти» за активну громадянську позицію, особистий внесок у розвиток освіти, психологічної служби у системі освіти України, плідну працю у справі навчання і виховання підростаючого покоління та самовідданість, виявлену під час воєнних дій відзначили Сніжану Гузик, практичного психолога Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 та Крістіну Гальчук, практичного психолога Чернівецького ліцею №15 ОРТ.

Оголошена подяка Ользі Вайнбендер за ефективне керівництво міським методичним об’єднанням практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти Чернівецької територіальної громади в 2021/2022 н.р.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page