top of page

МО фахівців психологічної служби ЗДО


Повномасштабна війна, яку росія веде проти України, змушує суспільство перебувати у сильному напруженні. Діти також відчувають та переживають стресові реакції внаслідок інформаційних впливів, під впливом емоційної нестабільності батьків та інших дорослих. За таких умов, постало гостре питання стану психологічного здоров’я здобувачів освіти та їхніх батьків, що впливатиме на освітній процес у новому навчальному році. А одним із головних завдань закладу освіти є повсякденна психологічна допомога та емоційна підтримка учасників освітнього процесу.

02 вересня 2022 року відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти на тему «Організація роботи практичних психологів закладів дошкільної освіти у 2022/2023 н.р.». Під час заходу голова методичного об’єднання Інна Федоряк ознайомила фахівців з листом МОНУ «Щодо діяльності психологічної служби у системі освіти в 2022/2023 н.р.»

Психолог ЦПРПП Оксана Дмитрюк обговорила з учасниками засідання методичні рекомендації НМЦ ППСР ІППО ЧО, питання ведення документації, організації та планування роботи на новий навчальний рік, професійного розвитку фахівців.

У зв’язку із нагородженням грамотою Державної установи «Інститут модернізації змісту освіти» за активну громадянську позицію, особистий внесок у розвиток освіти, психологічної служби у системі освіти України, плідну працю у справі навчання і виховання підростаючого покоління та самовідданість, виявлену під час воєнних дій відзначили Наталю Гедз, практичного психолога ДНЗ №46 комбінованого типу «Сонечко».

Оголошена подяка Інні Федоряк за ефективне керівництво міським методичним об’єднанням практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної освіти Чернівецької територіальної громади в 2021/2022 н.р.

Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
bottom of page