top of page

МО вчителів географії та економіки Чернівецької громади


На початку нового навчального року традиційно відбуваються засідання педагогічних спільнот. На базі Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів географії та економіки закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської громади. Метою першої зустрічі професійної спільноти вчителів географії громади, організованою спільно консультанткою Центру Родікою Тіміш та керівником методичного об’єднання вчителів географії, вчителем географії Чернівецької гімназії №7, спеціалістом вищої категорії, вчителем-методистом, заслуженим вчителем України, Валентиною Фостій, було окреслити основні кроки щодо сприяння ефективному інформаційному, науковому та методичному супроводу професійного розвитку педагогічних кадрів протягом навчального року як шляху до успішного реформування та модернізації системи освіти.

Під час обговорення акцентували увагу на наступних питаннях:

1. Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання географії у закладах загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році, зокрема у 6-х класах НУШ.

2. Методичні рекомендації щодо викладання географії у пілотних закладах загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році, які впроваджують новий Державний стандарт базової середньої освіти.

3. Рекомендації щодо організації навчального процесу з урахуванням освітніх втрат.

4. Ознайомлення з умовами Конкурсу «Учитель року - 2024», а саме: «Дослідження», «Майстерка», «Практична робота», «Тестування», «Урок».

Вчителі географії Чернівецької громади об’єдналися та записали відеозвернення до колеги-географа, Олександра Кіндрата, який несе службу на передовій.


Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
bottom of page