top of page

Мистецький діалог з літературою


«Роль музею у вивченні літературного краєзнавства», - тема чергового засідання педагогічної майстерні «Література рідного краю. Минуле – сучасне – вічність: талановиті письменники Буковини» для учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади, яка відбулася 19 травня 2023 року в Чернівецькому обласному художньому музеї.

Алла Ткач, консультантка ЦПРПП, під час вітального слова зауважила, що серед сучасних форм педагогічної взаємодії з музеями – проведення музейних уроків, які передбачають залучення школярів до культури свого народу через музейні предмети та експонати. Не виняток - Чернівецький обласний художній музей, виставкові зали якого наповнені цікавими матеріалами, що можуть допомогти учителям-україністам у проведенні уроків літератури рідного краю.

Лариса Курущак, завідувач відділу науково-освітньої роботи Чернівецького обласного художнього музею, провела для учасників заходу цікаву тематичну інтерактивну екскурсію «Скільки письменників «живе» в музейній експозиції?», ознайомила з пропозиціями музею для організації співпраці з учителями української мови і літератури.

Учасники заходу мали можливість поспілкуватися з Людмилою Черняк, журналісткою, директоркою видавництва газети «Буковина». П.Людмила як упорядник презентувала перше і єдине в Україні 5-томне видання творів Юрія Федьковича (2004-2022). Звернула увагу на актуальність окремих творів Буковинського Соловія та їх суголосся з подіями сьогоднішньої доби.


Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page