top of page

Методичне об’єднання вихователів передшкільних груп ЗДО


13 вересня 2023 року на базі ЗДО №8 «ДивоСад» відбулося засідання міського методичного об’єднання вихователів передшкільних груп ЗДО Чернівецької ТГ «Нові підходи до організації освітнього процесу діяльності ЗДО»

З вітальним словом до учасників засідання звернулася Тетяна Пецей, директор ЗДО №8 «ДивоСад». Керівник методичного об’єднання вихователь-методист Тетяна Баєтул, ознайомила професійну спільноту з основними нормативними документами, які визначають особливості організації освітнього процесу в 2023/2024 навчальному році, презентувала комплект навчально-методичних матеріалів з підготовки до НУШ «Буду вправним першачком», а також звернула увагу на календарно-тематичне планування. Тетяна Юріївна обговорила з учасниками питання ведення документації вихователя, закцентувала увагу на проведенні моніторингу досягнень дітей дошкільного віку згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти.

Консультант ЦПРПП Андріана Кравчук ознайомила учасників заходу з методичними рекомендаціями «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» в якому представлено комплекс діагностичних завдань «Чарівні перетворення». Проінформувала професійну спільноту, щодо проведення заходів неформальної освіти, які проводить Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради.


bottom of page