top of page

Методичне об’єднання вихователів передшкільних груп ЗДО


13 вересня 2023 року на базі ЗДО №8 «ДивоСад» відбулося засідання міського методичного об’єднання вихователів передшкільних груп ЗДО Чернівецької ТГ «Нові підходи до організації освітнього процесу діяльності ЗДО»

З вітальним словом до учасників засідання звернулася Тетяна Пецей, директор ЗДО №8 «ДивоСад». Керівник методичного об’єднання вихователь-методист Тетяна Баєтул, ознайомила професійну спільноту з основними нормативними документами, які визначають особливості організації освітнього процесу в 2023/2024 навчальному році, презентувала комплект навчально-методичних матеріалів з підготовки до НУШ «Буду вправним першачком», а також звернула увагу на календарно-тематичне планування. Тетяна Юріївна обговорила з учасниками питання ведення документації вихователя, закцентувала увагу на проведенні моніторингу досягнень дітей дошкільного віку згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти.

Консультант ЦПРПП Андріана Кравчук ознайомила учасників заходу з методичними рекомендаціями «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» в якому представлено комплекс діагностичних завдань «Чарівні перетворення». Проінформувала професійну спільноту, щодо проведення заходів неформальної освіти, які проводить Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page