top of page

Майстер-клас для педагогів ЗДО

Настільні ігри – прекрасна альтернатива електронним гаджетам. Сьогодні в епоху цифрових технологій, людей "накрила" хвиля тотальної залежності від соціальних мереж, смартфонів і планшетів. Діти і дорослі проводять свій час з віртуальними "друзями", забуваючи про сьогодення, про живе і яскраве спілкування. Сучасні настільні ігри сприятливо впливають на розумовий розвиток дітей, під час гри навчання проходить у комфортній та природній для дітей ігровій формі. Використання настільних ігор допоможе досягти позитивних змін у соціалізації дитини, розвитку її психічних процесів. Саме тому 22.11.2023 р. – 23.11.2023 р. на базі ЗДО №46 «Сонечко» для педагогів закладів дошкільної освіти Чернівецької ТГ відбувся майстер-клас «Особливості застосування сучасних настільних ігор як засобу всебічного розвитку дітей з особливими освітніми потребами». Психолог ЗДО №46 Наталя Гедз презентувала власний педагогічний досвід про застосування сучасних настільних ігор для успішної соціалізації та комунікації дітей з особливими освітніми потребами.

Учасники майстер-класу мали можливість розглянути та проаналізувати можливості використання сучасних настільних ігор у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, попрацювати у групах з настільними іграми (Четвертий зайвий, Шустрик, Дуо Дабл, картки Домана, Кольорові жабенята, Шкарпетки-рукавички, Ку-ку-рі-ку, Щаслива сімейка, Смайлики, Цікава абетка, Браунівський рух). Всі сучасні настільні ігри, навіть ті, які розраховані на дворічних малят, несуть як розважальну, так і розвиваючу функцію. Зокрема вони тренують увагу, пам’ять, логічне мислення, кмітливість і швидкість реакції, а також прищеплюють посидючість і терплячість.

Здобувати нову інформацію, трансформувати її відповідно до власного бажання – важлива навичка в професійному зростанні та самовдосконаленні педагога.
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page