Хочете зробити уроки математики та навколишнього світу не просто цікавими, а й корисними для життя? Тоді, інтегративно-діяльнісний підхід саме те, що потрібно.
21 листопада вчителі початкових класів зібралися на майстер-клас "Педагогічна технологія "Росток": інтегративно-діяльнісний підхід" в Чернівецькій гімназії №8. Із візитівкою закладу педагогів ознайомила директор гімназії, Ірина Савчук.
Короткий огляд програм початкової школи: НУШ і "Росток", продемонструвала Олена Сидорова, заступник директора. Людмила Влад, учителька початкових класів, поділилася досвідом, чим цікава педагогічна технологія "Росток", як вона дозволяє пов'язати абстрактні математичні поняття з реальними життєвими ситуаціями, роблячи навчання більш зрозумілим і захопливим.
Чому це важливо:
розвиток критичного мислення;
формування вміння аналізувати та вирішувати проблеми;
збільшення мотивації до навчання;
підвищення якості шкільної освіти.
Теоретича частина була викладена доступно, навіть для тих, хто вперше почув про цю технологію. Особливо зацікавила практична частина, де вчителі змогли відпрацювати різноманітні інтерактивні вправи: відгадували загадки, обчислювали вирази, створювали проєкти.
Родзинкою був розіграш з різними приємними сюрпризами та створення фруктових смаколиків.
Також Людмила Миколаївна продемонструвала підручники, за якими працюють. У "Ростку" вони розроблені в інтерактивній формі підручник-зошит( посібник), який дозволяє учневі бути його співавтором, ефективно організовувати пошукову і творчу навчальну діяльність.
Наталія Іванченко, заступник директора, розповідала про способи сприйняття навчального матеріалу. Адже, щоб зробити навчання цікавим і ефективним для кожного учня, важливо враховувати їхні індивідуальні особливості. Діти сприймають інформацію по-різному: хтось краще запам'ятовує візуальні образи (візуали), хтось звуки (аудіали), а комусь потрібен рух (кінестетики).
Атмосфера була дружньою, позитивною, творчою. Учасники активно виконували завдання та обмінювалися досвідом.
Щиро вдячні за гостинність, позитивні емоції та за сприяння у проведенні активності адміністрації та всій команді гімназії .
Давайте разом робити навчання наших учнів цікавим та ефективним.
Comments