top of page

Літня школа професійного зростання для педагогів "Реалізація педагогіки партнерства в ЗДО"


Готовність дошкільника до Нової української школи передбачає формування у дитини дошкільної зрілості через набуття соціального досвіду. Досягти цього можна в єдності двох компонентів – розвивального середовища та педагогіки партнерства.

Педагогіка партнерства – поняття містке та глибоке. Це не просто певні методи, прийоми, форми роботи, це насамперед внутрішня позиція педагога – що він транслює дітям кожної хвилини їхньої спільної праці, як спілкується, ставиться до дітей, оцінює їхні зусилля й досягнення, підтримує та приймає кожного. Йдеться і про те, як організовувати діяльність дітей, щоб створити ситуацію взаємодії та групової навчально-пізнавальної діяльності.

14 та 16 червня 2023 року у приміщенні ЗДО №35 «Веснянка» в рамках «Літньої школи», Андріаною Кравчук, консультантом ЦПРПП, для педагогічних працівників Чернівецької ТГ було проведено педагогічну майстерню «Реалізація педагогіки партнерства в закладах дошкільної освіти».

Під час заходу учасники поглибили знання щодо реалізації педагогіки партнерства в освітній діяльності, навички партнерської взаємодії у комунікативних системах «педагоги-батьки-діти», а також вдосконалили вміння планувати та організовувати освітню роботи в розвивальному середовищі, реалізувати алгоритм управління самостійною пізнавальною діяльністю дітей. Педагоги-дошкільники отримали заряд позитивних емоцій, вражень та знань.

Педагогіка партнерства дозволяє нам успішно будувати стосунки з оточуючими, оскільки без взаємодії з іншими людьми, без розуміння своїх та інших почуттів неможливо досягти спільних цілей. Діалог і багатостороння комунікація між дітьми, вихователями та батьками має змінити односторонню авторитарну комунікацію.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради дякує адміністрації та працівникам ЗДО №35 «Веснянка» за гарний прийом педагогів у закладі. Дякуємо за співпрацю!


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page