top of page

Літня школа для педагогів суспільних дисциплін


14-16.06.2022 у рамках «Літньої школи професійного зростання 2022» ЦПРПП було проведено методичний практикум "Алгоритм укладання навчальної програми на основі модельної".

Актуальність заходу відчувається особливо гостро, оскільки з 1 вересня 2022 року вчителі 5-х класів починають працювати за новим Державним стандартом базової середньої освіти. Реалізація реформи НУШ вимагає запровадження змін у підходах до навчання та змісту освіти. Замість запам’ятовування фактів, інформації, датування, учень здобуває цілий комплекс нових навичок, умінь, цінностей, способів мислення, що допоможуть йому соціалізуватися, знадобляться у подальшому професійному та приватному житті. Тому педагогам важливо спланувати навчальну програму, враховуючи новий стиль викладання з врахуванням здібностей, інтересів, потреб, мотивації, можливостей і досвіду кожного школяра, а також стратегію оцінювання навчальних досягнень.

Участь у практикумі сприяла вдосконаленню вчителями суспільних дисциплін закладів загальної середньої освіти своїх навичок укладати навчальні програми на основі модельних. Крім того, педагогам вдалось деталізувати результати навчання, а також вибудувати та відобразити в навчальній програмі власну систему оцінювання навчальних досягнень, відповідно до потреб конкретного класу, із врахуванням власного стилю викладання.コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page