top of page

Кібербезпека та інформаційна безпека: про що мають дбати батьки, школа та держава


24.01.2023, відповідно до плану спільних дій спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі Чернівецької ТГ з підрозділами Національної поліції України, ДСНС у Чернівецькій області, відбулася онлайн-зустріч на тему «Кібербезпека та інформаційна безпека: про що мають дбати батьки, школа та держава».

Педагогічним працівникам запропоновано поглибити знання з питань правил онлайн-безпеки дорослих та дітей.

Спікер заходу, Владислав Булавін, співробітник Відділу протидії кіберзлочинам у Чернівецькій області, надав педагогам корисні поради як уникнути інтернет-афер, дотримуючись простих правил.

Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі, Родіка Тіміш, ознайомила учасників з основними кроками Проєкту у Чернівецькій громаді.

До зустрічі приєднався спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Білозірськоі ТГ, Черкаської області, педагоги закладів освіти Чернівецької міської територіальної громади, адміністрація пілотних закладів освіти.

Саме медіаосвіта є одним з чинників, який сприяє безпечному використанню комп’ютерних інформаційних технологій та власній безпеці в Інтернеті.

Наступні зустрічі педагогів та учнів Чернівецької ТГ із співробітниками відділу протидії кіберзлочинам відбудуться під час Тижня безпечного Інтернету.Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page