top of page

Курси домедичної допомоги для педагогів


– А чи вмієте ви надавати першу домедичну допомогу?

На початку вересня у рамках Всеукраїнського проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» відбувся семінар – практикум для педагогічних працівників «Домедична допомога та профілактика впливу психоактивних речовин в освітньому середовищі»: від теорії до практики».

Захід відбувся завдяки підтримки: Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради, Управлінню освіти Чернівецької міської ради, спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі Чернівецької ТГ.

Педагоги закладів позашкільної освіти, дошкільної освіти та загальної середньої освіти об’єдналися з метою поглиблення знань щодо застосування нормативних основ й організаційних заходів першої медичної допомоги у разі виникнення кризових ситуацій в освітньому середовищі та удосконалення базових навичок надання першої домедичної допомоги. Крім теоретичного блоку питань, інструктори приділили найбільше часу практичному блоку програми: першої домедичної допомоги при кровотечах, правилам накладання турнікету, СЛР та використання дефібрилятора.

Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі, Родіка Тіміш, запропонувала учасникам заходу вирішити небезпечні ситуації, які виникають у дитячому середовищі, використовуючи ігрову методику «Коло безпеки».

Висловлюємо особливу подяку за сприяння у проведенні заходу, заступнику начальника управління освіти Чернівецької міської ради, Надії Шевченко, завідувачу навчально-тренувального відділу Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Володимиру Мацьо.

« – Дякуємо за доступність та інформативність! Це було справді цікаво, а головне що допоможе врятувати і чиєсь життя!» – зазначила учасниця заходу Ольга Москалюк, педагог – організатор Коровійського ліцею.


Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page