top of page

Консультація "Самоосвіта та підвищення кваліфікації педагогічних працівників"


Навчання впродовж життя – важлива навичка для всіх, хто прагне самовдосконалення. І тим паче – для освітян. Аби бути впевненим сучасним педагогом, важливо не лише знати свій предмет, але й розуміти нюанси законодавства та процедуру підвищення кваліфікації. І, звісно, використовувати для цього ефективні інструменти .

Ухвалення законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» суттєво розширило можливості навчання впродовж життя і підвищення кваліфікації та свободи їх вибору, оскільки внесли кардинальні зміни у сферу підвищення педагогічної кваліфікації.

Разом зі свободою вибору та розширенням можливостей, яких усі так чекали, педагогічні працівники й адміністрації закладів освіти отримали чимало запитань та неабияку відповідальність за ухвалення рішень. Тепер винятково на рівні закладу освіти визначають, де й коли професійно зростатимуть педагогічні працівники. Як не загубитися у вирі інформації та не втратити мотивацію до постійного розвитку? Саме про це йшла мова на консультаціях, які проведено Галиною Артименко, консультантом Центру для керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти 8 та 9 грудня 2022 року. Консультант надала кваліфіковані відповіді, роз’яснення, рекомендації учасникам консультацій щодо процесу підвищення кваліфікації та продуктивного застосування нових можливостей у демонополізованій сфері підвищення педагогічної кваліфікації.

Σχόλια


Ο σχολιασμός έχει απενεργοποιηθεί.
bottom of page