top of page

Вчителям математики про модельні програми для 7-9 класів

У 2024/2025 н.р. впровадження реформи НУШ переходить у цикл  базового предметного навчання (7-9 класи) Державного стандарту базової середньої освіти. І перед вчителями математики постає непростий вибір: який підхід до викладання обрати — предмет "Математика" чи два окремих предмети "Алгебру" та "Геометрію"? яку модельну навчальну програму обрати? а який до неї підручник? Саме тому 16 лютого 2024 року для вчителів математики було проведено консультацію на тему «Модельні навчальні програми для 7-9 класів: математична освітня галузь".

Інна Терлецька, консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради, нагадала учасникам, чим відрізняються модельна та навчальна програми, вимоги до укладання навчальних програм на основі модельних. Проаналізовано модельні навчальні програми з математики, алгебри та геометрії для 7-9 класів та навчально-методичне забезпечення до них. Учасники ознайомилися з можливістю перегляду онлайн-презентацій авторських концепцій підручників для 7 класу математичної освітньої галузі.

На завершення консультації співавтори підручника "Алгебра. 7 клас" - учителі Чернівецького ліцею №4 Юлія Андрух, Жанна Шакун та вчитель Коровійського ліцею Аліна Мунтян, познайомили присутніх з особливостями вищезгаданого підручника.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page